Strona główna / Pomoc / Regulamin / O firmie
Kontakt:   Pn-Pt: 8.00-17.00, Sob: 8:00-13:00 691 572 333 ea.bochnia@op.pl
Urządzenia i narzędziaPromocjeOfertaDo pobraniaKontakt Produceni:

Spawalnictwo

Elektronarzędzia

Elektronarzędzia akumulatorowe

Pneumatyka

Narzędzia ręczne / Narzędzia warsztatowe

Materiały ścierne, tnące i osprzęt do elektronarzędzi

Agregaty prądotwórcze

Maszyny budowlane

Urządzenia optyczne i pomiarowe

Silniki spalinowe

Dom Ogród Las

Maszyny

Obróbka rur

Przecinarko-fazowarki

Artykuły BHP

Urządzenia grzewcze

Przecinarki do płytek

Pozostałe: Przyczepy, orlik, łodzie ...

Ostatnio oglądane:

Autoryzowany diler HONDA

Regulamin

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO www.elektroautomatyka.net.pl


Spis treści regulaminu sklepu internetowego:

I. Zasady ogólne:

II. Zamówienia i potwierdzenia.

III. Wysyłka i płatności

IV. Gwarancje, reklamacje, zwroty towarów:

V. INNE

 

I. Zasady ogólne:

1. Właścicielem sklepu internetowego www.elektroautomatyka.net.pl  jest

ELEKTRO-AUTOMATYKA Mularz Spółka Jawna z siedzibą ul. Szarych Szeregów 23, 32-800 Brzesko NIP: 869-15-72-328 z oddziałem w Bochni: ELEKTRO-AUTOMATYKA Mularz Spółka Jawna ul. Brzeska 50 32-700 Bochnia, oraz serwisem w Brzesku: ELEKTRO-AUTOMATYKA Mularz Spółka Jawna ul. Św. Brata Alberta 4  32-800 Brzesko.

2. Sklep internetowy prowadzi sprzedaż za pośrednictwem sieci Internet i mieści się pod adresem: www.elektroautomatyka.net.pl

3. Szczegółowy spis produktów wraz z podaniem cen jednostkowych znajduje się na stronie internetowej sklepu. Podane ceny są cenami brutto i zawierają podatek od towarów i usług według stawki określonej odrębnymi przepisami.

4. Zawartość witryny internetowej sklepu Elektro-automatyka stanowi ofertę handlową w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Klient, składając zamówienie, składa ofertę kupna zamawianych przedmiotów, zgodnie z informacją na ich temat znajdującą się w momencie zamówienia na witrynie sklepu.

5. Sprzedający zastrzega, iż oferty przedstawione na stronie obowiązują do wyczerpania stanów magazynowych firmy Elektroautomatyka.

6. Wszystkie towary są fabrycznie nowe i objęte gwarancją producenta lub dystrybutora na warunkach zawartych w kartach gwarancyjnych.

7. Zamówienie w sklepie internetowym może złożyć każda osoba fizyczna, która ukończyła 18 lat i jest zameldowana na pobyt stały lub tymczasowy na terytorium UE, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych oraz każda osoba prawna posiadająca siedzibę na terytorium UE (w tym NIP UE), – zwana dalej Kupującym.

8. Dowodem zakupu w sklepie internetowym Elektro-automatyka jest paragon fiskalny lub faktura VAT, która może być wystawiona na firmę lub na osobę fizyczną – w zależności od tego, jakie dane zostały wpisane przy składaniu zamówienia.

9. Opisy produktów dotyczące mas, rozmiarów, zapotrzebowania na energię, wydajności, zużycia paliwa, kosztów eksploatacji oraz innych danych zawartych w katalogach, broszurach, drukach reklamowych oraz ogłoszeniach internetowych stanowią przybliżoną wskazówkę. Dane te nie są wiążące, za wyjątkiem sytuacji, gdy są one wyraźnie wskazania w umowie sprzedaży.

10. Biuro Obsługi Klienta czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 17:00 oraz w soboty od 8:30 do 12:30 i dostępne pod numerem telefonu siedziby firmy w Bochni 691 572 333.

11. Korzystanie ze sklepu www.elektroautomatyka.net.pl oznacza akceptację niniejszego regulaminu.

 

II. Zamówienia i potwierdzenia.

1. Zamówienia można składać poprzez:

- formularz zamówieniowy w sklepie internetowym / 7 dni w tygodniu 24h

Sklep BRZESKO:

- e-mail: elektro.autmatyka@op.pl / 7 dni w tygodniu,

- telefonicznie: 14 686 25 30 / pn - pt: 8:00 - 17:00 sb: 8:00  -  13:00

- faksem: 14 686 25 30 / 24h / 7 dni w tygodniu

Sklep BOCHNIA:

- e-mail: ea.bochnia@op.pl   /  7 dni w tygodniu,       

- telefonicznie: 691 572 333 / pn - pt: 8:00 - 17:00 sb: 8:00  -  13:00

2. Do złożenia zamówienia niezbędne jest posiadanie własnego konta poczty elektronicznej oraz telefonu kontaktowego w celu potwierdzenia zamówienia.

Numer telefonu kontaktowego jest niezbędny do zrealiazowania zamówienia. Numer widnieje na przesyłce i może posłużyć dostawcy w celu ustalenia dostawy przesyłki.

3. Klient zainteresowany ofertą sklepu po złożeniu zamówienia otrzymuje automatyczny e-mail potwierdzający złożenie zamówienia, a następnie prosimy poczekać na potwierdzenie realizacji zamówienia, które potwierdzane jest w ciągu 24 godzin w dni robocze przez pracownika sklepu telefonicznie, pocztą elektroniczną. Pracownik Elektro-automatyka weryfikuje telefonicznie dane osobowe Klienta i potwierdza odrębnym e-mailem lub telefonicznie fakt złożenia zamówienia, koszt i termin dostawy.

4. Z chwilą potwierdzenia przez pracownika Elektro-automatyka przyjęcia zamówienia do realizacji dochodzi do zawarcia umowy sprzedaży towaru pomiędzy Kupującym a sklepem internetowym.

5. W przypadku braku możliwości kontaktu ze względu na błędny numer telefonu i nieprawidłowy adres e-mail zamówienie zostanie anulowane w ciągu 3 dni od daty zakupu.

6. W przypadku wystąpienia okoliczności uniemożliwiających realizację złożonego zamówienia Elektro-automatyka zastrzega sobie prawo do wstrzymania jego realizacji - o zaistniałej sytuacji zobowiązuje się niezwłocznie powiadomić Klienta po złożeniu przez niego zamówienia, a przed przyjęciem jego realizacji.

7. W przypadku towarów, które zawierają opis „Wymaga potwierdzenia” termin realizacji jest uzależniony od dostępności towaru u dystrybutora, Elektro-automatyka zastrzega sobie prawo do indywidualnego ustalenia z Klientem terminu dostawy, zmiany lub anulowania zamówienia.

8. W przypadku ewentualnej zmiany cen produktów, po złożeniu zamówienia, a przed jego weryfikacją i przyjęciem do realizacji Elektro-automatyka niezwłocznie zobowiązuje się do poinformowania o tym Klienta. W razie braku akceptacji nowej ceny zamówienie na określony produkt nie będzie realizowane.

9. Ceny towarów znajdujących się w sklepie internetowym Elektro-automatyka wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT (brutto).

10. Elektro-automatyka wystawia faktury VAT. Aby otrzymać fakturę VAT należy poinformować o tym przy składaniu zamówienia i podać dane firmy.

 

III. Wysyłka i płatności

1. Termin realizacji zamówienia wynosi od 24 godzin do 5 dni roboczych od daty potwierdzenia zamówienia. W przypadku braku możliwości dotrzymania w/w terminu Klient będzie informowany przez pracownika Elektro-automatyka o fakcie związanym z wydłużeniem czasu realizacji zamówienia oraz o proponowanym terminie dostawy.

2. W przypadku wyboru przez Nabywcę formy płatności przelewem przed dostawą towaru, zamówiony towar wysyłany jest po wpłynięciu środków pieniężnych na koncie firmy.

3. Zamówione produkty dostarczane są za pośrednictwem firm spedycyjnych DPD, INPOST, RABEN, PEKAES na wskazany w formularzu zamówienia adres dostawy.

4. Koszt transportu towarów pokrywa Klient. Koszt ten każdorazowo ustalany jest przez pracownika Elektro-automatyka i podawany w potwierdzeniu zamówienia.

5. Odbiór produktów dostarczonych przez firmę spedycyjną musi zostać potwierdzony przez Klienta pisemnym pokwitowaniem. W chwili odbioru Klient zobowiązany jest do sprawdzenia, czy przesyłka nie posiada uszkodzeń powstałych podczas transportu.

6. Podczas odbioru towaru Kupujący jest zobowiązany do dokładnego sprawdzenia czy opakowanie nie jest naruszone i czy jego stan nie budzi zastrzeżeń. W przypadku stwierdzenia uszkodzeń Kupujący powinien spisać z pracownikiem firmy kurierskiej protokół szkody, który będzie zawierał: datę, godzinę doręczenia oraz opis uszkodzeń lub braków. Jeżeli uszkodzenie zostanie zauważone po odjeździe kuriera należy skontaktować się z firmą kurierską (telefon znajduje się na liście przewozowym) i zażądać ponownego przyjazdu kuriera w celu spisania protokołu. Jedynie poprawnie spisany protokół uszkodzenia umożliwi wymianę sprzętu na nowy, uzyskanie odszkodowania, naprawy. Protokół należy przesłać niezwłocznie do siedziby firmy Elektro-automatyka.

7. Przyjęcie przesyłki bez zastrzeżeń powoduje wygaśnięcie roszczeń z tytułu uszkodzenia towaru.

8. Akceptowane są następujące formy płatności:

- za pobraniem (płatność przy odbiorze zamówionego produktu następuje bezpośrednio do rąk pracownika firmy spedycyjnej)

- gotówka (płatność w kasie siedziby firmy)

- przelew tradycyjny (wpłata na konto Firmy Elektro-automatyka w formie przedpłaty na podstawie wysłanej Klientowi Faktury Pro Forma)

Nr konta bankowego: Bank PKO PLN: PL 28 1020 4984 0000 4602 0091 1156

- raty ( System ratalny BGZ BNP Pariba, Crédit Agricole )

- karta płatnicza, ( w siedzibie firmy w Brzesku i w Bochni)

IV. Gwarancje, reklamacje, zwroty towarów:

1. Zakupione i dostarczone towary są nowe i objęte gwarancją.

2. Reklamacje urządzeń należy zgłaszać bezpośrednio do siedziby firmy Elektro-automatyka lub innego gwaranta marki.

3. Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny ( Dz. U. Nr 22 poz.271 z 2000r z późniejszymi zmianami) , Kupujący może zrezygnować (w drodze odstąpienia od umowy) z towaru zakupionego poza lokalem przedsiębiorstwa bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki.

4. Warunkiem niezbędnym zwrotu jest dostarczenie sprzętu wolnego od śladów użycia.

5. Zwrotowi nie podlegają:

- towary zamówione lub wyprodukowane specjalnie dla Klienta,

- urządzenia których pierwsze uruchomienie może spowodować zmianę stanu fabrycznego.

6. Zwracany towar należy zwrócić w takim stanie, w jakim został zakupiony, w oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniu wraz z kserokopią dowodu zakupu, instrukcją i gwarancją.

7. W przypadku zwrotu towaru na rachunek bankowy wskazany przez Kupującego zostanie przelana kwota równa wartości zakupionego towaru.

8. Koszty związane ze zwrotem towaru pokrywa Klient.

9. Jeśli produkt był wysłany do klienta na koszt firmy Elektro-automatyka przy zwrocie towaru Klient pokrywa koszty transportu w obie strony.

 

V. Postanowienia końcowe

1. Ceny oraz akcje promocyjne na stronie Elektro-automatyka nie są łączone oraz powiązane czasowo z cenami i akcjami promocyjnymi przeprowadzanymi w punktach handlowych firmy Elektro-automatyka.

2. Firma Elektro-automatyka nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne błędy w danych technicznych zawartych w produktach na stronie internetowej. Ewentualne błędy nie mogą być podstawą do roszczeń prawnych.

3. Wszystkie wymienione towary i nazwy są używane wyłącznie w celach indentyfikacyjnych i mogą być zastrzeżonymi znakami towarowymi odpowiednich właścicieli. Zakazuje się komercyjnego wykorzystywania publikowanych opisów produktów i ich zdjęć.

4. Wszystkie znajdujące się w serwisie znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością tych firm.

5. Różnice wynikające z indywidualnych ustawień komputera Klienta (kolor, proporcje itp.) nie mogą być podstawą reklamacji zakupionego towaru.

6. Składając zamówienie Klient akceptuje treść powyższego regulaminu i wyraża tym samym zgodę na przechowywanie oraz przetwarzanie podanych danych osobowych do celów realizacji i rozliczania transakcji zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r o ochronie danych osobowych(tj. Dz.U. Nr 101 poz.926 z 2002r z późniejszymi zmianami).

7. Dane osobowe Klienta będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji złożonego zamówienia, w tym wystawienia faktury. Dane te są poufne i nie będą ujawniane osobom trzecim. Klient ma prawo do wglądu w swoje dane osobowe do ich poprawiania oraz wniesienia zadania o zaprzestanie ich wykorzystywania.

8. Wszelkie opinie, sugestie oraz zapytania dotyczące funkcjonowania sklepu prosimy kierować za pomocą formularza kontaktowego, listownie lub telefoniczne.

9. Wszystkie kwestie sporne dotyczące umów kupna-sprzedaży załatwiane są w pierwszej kolejności polubownie.

10. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy Kodeksu Cywilnego.

11. Wszystkie spory mogące wyniknąć z tytułu umowy sprzedaży w sklepie internetowym będą rozstrzygane przez Sąd właściwy.

12. Treść Regulaminu może ulec zmianie. Każda zmiana Regulaminu wchodzi w życie w momencie opublikowania jej na stronach sklepu Elektro-automatyka.

 

Administrator Sklepu Internetowego.

 

III. Cennik dostawy (przesyłki kurierskie).

Przesyłki kurierskie:

1. List kurierski - 10 zł

2. List kurierski pobraniowy - 15 zł

"Wysyłka list dot. produktów małych mieszczących się w kopercie kurierskiej
Gabaryty opakowania produktu nie przekraczają wymiarami: 20 x 15 x 3  cm.
Masa max: 1 kg"

3. Przesyłka kurierska o masie do 31 kg. - 19 zł

4. Przesyłka kurierska pobraniowa o masie do 31 kg.  - 25 zł

3. Przesyłka kurierska o masie do 41 kg. - 30 zł

4. Przesyłka kurierska pobraniowa o masie do 41 kg.  - 35 zł

5. Przysyłka kurierska o masie do 50 kg. - ?

6. Przesyłka kurierska pobraniowa o masie do 50 kg. - ?

7. Przesyłka paletowa - ?

8. Przesyłka paletowa pobraniowa - ?

9. Przesyłka pozagabarytowa - ?

10. Przesyłka pozagabarytowa - ?

IV. Sprawdź swoją przesyłkę.

     www.dpd.com.pl

V. Inne.

Od dnia 21,11,2014 sklep internetowy elektroautomatyka.net.pl jest w trakcie przygotowania i uzupełniania.

W przypadku występowania przy produktach braku ceny lub ceny 0 zł i 0 groszy prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta.

Zakup towarów, których masa całkowita wynosi powyżej 50 kg koszty wysyłki ustalane są indywidualnie przez handlowca.

Prosimy nie kupować produktów których cena wynosi 0 zł - zamówienia nie będą realiazowane.

Koszty przesyłki przez pierwsze kilka tygodni mogą być błędnie naliczane. W razie sprawdzenia poprawności naliczenia kosztów przesyłki sprawdź - III. Cennik dostawy (przesyłki kurierskie).

 

ELEKTRO-AUTOMATYKA s.c. Sprzedaż elektronarzędzi, urządzeń spawalniczych, maszyn budowlanych, pneumatyki, narzędzi warsztatowych, firmowych ubrań roboczych oraz maszyn ogrodowo leśnych.

Sklep Bochnia
ul. Brzeska 50
32-700 Bochnia

tel. 691 572 333
e-mail: ea.bochnia@op.pl
Sklep Brzesko
ul. św. Brata Alberta 4A
32-800 Brzesko

tel. 609 523 230
e-mail: elektro.automatyka@op.pl
Serwis, Magazyn
ul. Św. Brata Alberta 4
32-800 Brzesko

tel. 609 523 645
e-mail: ea.serwis@op.pl

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach w naszym serwisie wpisz swój adres e-mail:
Copyright © 2008-2020 by Elektro Automatyka. All Rights Reserved.
RATY 0% Oleo-Mac, Honda
Od 15.03.2019 roku wszystkie produkty firmy Oleo-Mac oraz Honda dostępne są na RATY 0%. Więcej szczegółów oferty u sprzedawcy.